Otwarte Pon - Sob 09:00-17:00
Email info@wgromek.pl Tel. +48 604 587 586
Otwarte Pon - Sob 09:00-17:00
Email info@wgromek.pl Tel. +48 604 587 586

O firmie

O naszej firmie

Ciągle rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Proponujemy Państwu kompleksowe działania przy robotach ziemnych i wykopach w Warszawie. Zapewniamy również usługę kruszenia betonu oraz powstałe z tego procesu kruszywo betonowe. Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę oferujemy ziemię ogrodową, czarnoziem, torf, madę oraz ziemię pod trawnik.

W katalogu naszych ofert Klienci znajdą usługi w wykonaniu jakich jesteśmy Specjalistami i możemy poszczycić się wieloma pracami wykonanymi dla naszych Klientów oraz doświadczeniem. Szczególnie zajmujemy się usługami związanymi z wyburzaniem budynków, wykopami oraz robotami ziemnymi.

Stawiamy na wysoką jakość w przystępnej cenie, o czym świadczy szeroka grupa odbiorców. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy Państwu fachowe i rzetelne wykonanie zleconych prac.

Na rynku istniejemy od 1998 roku i przez ten czas zdążyliśmy przekonać do naszych usług wielu Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i lojalnością. Jesteśmy cenieni przede wszystkim za rzetelność oraz kompetentną kadrę pracowników, która dzięki swojemu fachowemu podejściu do wykonywanych zadań stwarza przyjazną atmosferę współpracy.

Gromek & Synowie