O firmie

Szanowni Państwo,
serdecznie witamy na internetowej stronie firmy „W. GROMEK i SYNOWIE”.
blaty kuchenne Warszawa, blaty łazienkowe Warszawa
Na rynku istniejemy już 15 lat i przez ten czas zdążyliśmy przekonać do naszych usług wielu Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i lojalnością. Jesteśmy cenieni przede wszystkim za rzetelność oraz kompetentną kadrę pracowników, która dzięki swojemu fachowemu podejściu do wykonywanych zadań stwarza przyjazną atmosferę współpracy.

Specjalizujemy się w profesjonalnym wyburzaniu budynków na terenie Warszawy i nie tylko. Wykonujemy roboty drogowe oraz zajmujemy się wykopami (wykopy szerokoprzestrzenne, pod fundamenty, sieciowe). Ciągle poszerzamy ofertę, tak aby nasi Klienci otrzymywali kompleksową obsługę w zakresie wszelkich robót ziemnych.

W katalogu naszych ofert Klienci znajdą usługi z zakresu kamieniarstwa. Proponujemy Państwu najwyższej jakości marmury, granity, trawertyny, onyksy, kwarcyty i piaskowce. Klienci, którzy skorzystali już z naszych usług przede wszystkim cenią nas za profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły. Wykonywane przez nas projekty, od nagrobków po blaty granitowe, charakteryzują się niebanalnym designem oraz wyjątkowym wykończeniem.

blaty kuchenne Warszawa, blaty łazienkowe Warszawa Zapraszamy także do skorzystania z oferty wynajmu kontenerów budowlanych, tulejowania oraz dostarczania ziemi ogrodowej i czarnoziemu.

Chcemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była najatrakcyjniejsza na rynku, dlatego możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami oraz przestrzeganiem najwyższych norm z zakresu przepisów BHP. Nasi Klienci cenią nas za terminowość oraz ciągły rozwój. Dzięki stałemu inwestowaniu w park maszynowy, rozbudowę sprzętu ciężkiego i taboru samochodowego jesteśmy ciągle o krok do przodu od konkurencji.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług na najwyższym poziomie.